MENÜ
SEPETİM

IC Bovino - Keçi Sütü Kiti

IC Bovino - Keçi Sütü Kiti
Fiyat Sorunuz
IC Bovino - Keçi Sütü Kiti
WhatSapp Sipariş Destek
Sipariş ve Stok için 0532 630 85 10
Hızlı Kargo
Verdiğiniz siparişlerin kargolanma süresi ürünün stok, cins, ebat ve benzeri durumlarına göre değişiklik gösterebilir.
Bilgilendirme
Siparişiniz verdiğiniz bilgilere göre faturalandırılır ve kargolanır. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler ilk iş gününde kargolanır. Resmi tatil günlerinde verilen siparişler tatilden sonraki ilk iş günü kargolanır. Siparişiniz Balıkesir depo ve resmi distribütörler tarafından sevk edilmektedir.
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
  • Stok: Fiyat Sorunuz
  • Model: ICBOVINO

IC BOVINO kit keçi ya da koyun sütünde inek sütü varlığını tespit eden niteliksel bir testtir. Bu test, süt ve peynir numunelerindeki bovineimmünoglobulin (lgG) varlığını algılamaya dayanan immünolojik bir testtir.

IC Bovino testi ile, tesise varışta veya ürünlerinizin üretiminden önce koyun veya keçi sütündeki inek sütünün varlığını kolayca tespit etmenize yardımcı olur. Kontrolü süt toplama sırasında, çiftlikte veya kamyonda da yapabilirsiniz.

Çapraz kontaminasyonu önlemek için tankların ve tesisatların doğru temizliğini kontrol edin. Bir damla sütü birkaç damla analiz çözeltisi ile karıştırın ve test bandını batırın. IC testinin Test4all platformuna entegrasyonu sayesinde, şeridi otomatik olarak okuyabilir, sonuçları gerçek zamanlı olarak cep telefonunuza veya tabletinize alıp saklayabilir ve tam izlenebilirliğini sağlayabilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi