MENÜ
Your Cart

IC Bovino - Keçi Sütü Kiti

IC Bovino - Keçi Sütü Kiti
IC Bovino - Keçi Sütü Kiti
WhatSapp Sipariş Destek
Sipariş ve Stok için 0532 630 85 10
Aynı Gün Kargo
Saat 15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda.
Bilgilendirme
Vermiş olduğunuz cari veya kişisel bilgilerinize fatura edilir ve siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir. Cumartesi ve pazar günü verilen siparişler ilk iş günü kargoya verilir. Resmi tatillerde verilen siparişleriniz tatil bitimindeki ilk iş günü kargo edilir. Siparişleriniz Balıkesir depo ve resmi distribütörler tarafından sevk edilmektedir.


1.523,15TL
KDV Hariç: 1.410,32TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: ICBOVINO

IC BOVINO kit keçi ya da koyun sütünde inek sütü varlığını tespit eden niteliksel bir testtir. Bu test, süt ve peynir numunelerindeki bovineimmünoglobulin (lgG) varlığını algılamaya dayanan immünolojik bir testtir.

IC Bovino testi ile, tesise varışta veya ürünlerinizin üretiminden önce koyun veya keçi sütündeki inek sütünün varlığını kolayca tespit etmenize yardımcı olur. Kontrolü süt toplama sırasında, çiftlikte veya kamyonda da yapabilirsiniz.

Çapraz kontaminasyonu önlemek için tankların ve tesisatların doğru temizliğini kontrol edin. Bir damla sütü birkaç damla analiz çözeltisi ile karıştırın ve test bandını batırın. IC testinin Test4all platformuna entegrasyonu sayesinde, şeridi otomatik olarak okuyabilir, sonuçları gerçek zamanlı olarak cep telefonunuza veya tabletinize alıp saklayabilir ve tam izlenebilirliğini sağlayabilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi