Menu
Your Cart

Kimyasal Çözeltiler

Model: Bromkresol Moru
Brom krezol moru (BCP) ya da  5 ', 5 "-dibromo-o-krezolsülfoneftalein , bir  pH indikatör ' ü.Sülton formunun içinde 6.3 pKa değerine sahiptir [1]  ve genellikle % 0.04 'lük sulu oluşurisi hazırlanır.Brom krezol moru ( pH indikatörü )5..
$1,0
Vergiler Hariç:$1,0
Model: Gümüş Nitrat
Normalite, Molarite ve Yüzdeli Çözeltiler; hassas ölçümlerle ve testlerle hazırlanmaktadır. Kullanılan kimyasalların tamamı kimya devleri Merck ve Sigma Aldrich ürünleridir. Aynı zamanda proses suyu hem anyonik hemde katyonik olarak filtre edilmiştir.Norateks Standart ve Volumetrik Çözeltiler; ..
$1,0
Vergiler Hariç:$1,0
Model: NORATEKS SÜLFÜRİK ASİT
Norateks Sülfirik Asit Çözeltisi d=1.82 g/mlÜrünlerimizin ana çoğunluğunu oluşturan çözeltiler, hassas ölçümlerle ve testlerle hazırlanmaktadır.Kullandığımız ham maddelerin tamamı kimya devleri Merck ve Sigma Aldrich ürünleridir. Piyasada bulunan teknik kalitede olan ham maddeleri kullanmamaktayız.K..
$1,0
Vergiler Hariç:$1,0
Model: Sodyum Hidroksit
Sodyum Hidroksit Çözeltisi 0.1N 1 LTNormalite, Molarite ve Yüzdeli Çözeltiler; hassas ölçümlerle ve testlerle hazırlanmaktadır. Kullanılan kimyasalların tamamı kimya devleri Merck ve Sigma Aldrich ürünleridir. Aynı zamanda proses suyu hem anyonik hemde katyonik olarak filtre edilmiştir.Standart..
$1,0
Vergiler Hariç:$1,0
Model: TEKKİM NİTRİK ASİT
Tekkim Nitrik Asit %55-57 Extra pureÖzellikle endüstriyel alanın da olmak üzere ; Bilimsel araştırma ve geliştirme çalışmalarında kullanılır. Tercihinize göre 1, 2.5,5 ve 25 litrelik özel ambalajlarda size teslim edilir.  Teknik ÖzelliklerHNO3(aq)M = 63.01 g/mol Kaynama : 122 C C..
$1,0
Vergiler Hariç:$1,0
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)