Menu
Your Cart

Test Kitleri

Model: CB4740
Sütte alkali fosfataz enzim aktivitesini tespit etmek için test kitini kullanıma hazır. Şeridin test bölgesinde renk değişimi yoluyla nitel bir sonuç sağlayan kağıt tipi bir biyosensördür.AmaçlıSENSObiz®Alkalin fosfataz Test kiti pastörizasyon tamamlanmış olup olmadığını ve süt çiğ süt ile kontamine..
$16,0
Vergiler Hariç:$16,0
Model: IC BOVINO Kit
IC Bovino testi, tesise varışta veya ürünlerinizin üretiminden önce koyun veya keçi sütündeki inek sütünün varlığını kolayca tespit etmenize yardımcı olur. Kontrolü süt toplama sırasında, çiftlikte veya kamyonda da yapabilirsiniz.Çapraz kontaminasyonu önlemek için tankların ve tesisatların doğru tem..
$1,0
Vergiler Hariç:$1,0
Model: Serbest Klor Kiti
Serbest Klor Testi :1 - Deney kabına 10 ml.numune doldurunuz .2 - Üzerine 3 damla o-Tolidin damlatıp çalkalayınız ve 5 dakika bekleyiniz .3 - Oluşan sarı rengi skala ile karşılaştırınız.    Normal aralık 0.5 - 1.0ppm (mg/lt)PH Testi :1 - Deney k..
$1,0
Vergiler Hariç:$1,0
Model: Toplam sertlik
Sularda Toplam Sertlik (Ca ve Mg sertliği) miktarını Alman cinsinden ölçmektedir.TOPLAM SERTLİK: (1damla=1dH)1.Deney kabı analiz edilecek su ile çalkalanır .  5ml  çizgisine kadar numune doldurulur.2.İndikator Buffer Solüsyonundan üç damla damlatılır.Çalkalanır.3.Su sert ise erguvani kırmı..
$1,0
Vergiler Hariç:$1,0
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)